fbpx

Etap 2 – Metoda Milionerów!

Jestem z Ciebie dumny, dla wielu etap pierwszy jest nie do przejścia i odpadają na samym początku. Z reguły jest tak, że albo poddajemy się na samym początku albo centymetr przed metą. Mam nadzieję, że Ty wytrwasz do końca i zaczniesz zarabiać spore pieniądze! Bo jeśli przejdziesz przez wszystkie etapy, jest to nieuniknione.

Mam przyjemność przedstawić Ci pierwszą rzecz na jakiej będziemy zarabiać, pierwszy produkt finansowy. Obejrzyj film i wykonaj załączone do niego instrukcje jak najszybciej!

Zanim przystąpisz do wykonania tego etapu, koniecznie wyczyść pliki cookies – To jest BARDZO WAŻNE – abyś w przyszłości nie tracił pieniędzy!

ZAŁÓŻ 6 KONT BANKOWYCH Z LISTY PONIŻEJ – (METODA MILIONERÓW)

(Załóż konta w 6 bankach, w których nie jesteś klientem )

Nie odświeżaj stron podczas składania wniosku i spełnij warunki. Karty zamów w każdym banku.

Konta to tylko element weryfikacyjny i mogłyby to być dowolne konta bankowe.

Celowo jednak wybrałem takie, które oferują dodatkowy BONUS  poza wykonaniem etapu MoneyGenius

>>> Otwórz Konto <<<

Spełnij proste warunki i odbierz dodatkową premię nawet 150 zł

Premia 100 zł

 • Otwórz eKonto i w ciągu 7 dni od otwarcia zasil je kwotą min. 1 000 zł
 • Wykonaj min. 5 transakcji kartą na dowolną kwotę

Premia 50 zł 

 • W kolejnym miesiącu zasil swoje konto kwotą min. 1 000 zł
 • Wykonaj min. 5 transakcji kartą na dowolną kwotę

>>> Otwórz Konto <<<

Spełnij proste warunki i odbierz dodatkową premię 100zł:

 • Wypełnij wniosek i >>> Otwórz Konto Proste Zasady <<<
 • Zgłoś się do promocji
 • Korzystaj z Aplikacji Mobilnej, zrób przelew w ciągu miesiąca od założenia konta (+20zł)
 • Płać kartą, zrób transakcję na kwotę min. 200 zł przez kolejne 2 miesiące od daty otwarcia konta (+20zł)
 • Wpłacaj na konto regularnie min. 1000 zł przez kolejne 3 miesiące od daty otwarcia konta (+40zł)
 • Za spełnienie wszystkich warunków otrzymasz dodatkowo nagrodę (+20zł)

>>> Otwórz Konto <<<

Spełnij proste warunki i odbierz dodatkową premię 200zł:

 • wypełnij wniosek online
 • wybierz weryfikację tożsamości
  na selfie
 • zatwierdź umowę zdalnie
 •  w trzech kolejnych miesiącach spełnij warunki aktywności, tzn. zapewnić pojedynczy wpływ min. 500 zł oraz wykonać 1 transakcję kartą lub aplikacją PeoPay, oraz zalogować się do aplikacji mobilnej PeoPay

>>> Otwórz Konto <<<

Spełnij proste warunki i odbierz dodatkową premię 200zł:

Premia 100 zł (kwiecień)

 • Wykonaj min. 2 Przelewy za pomocą bankowości elektronicznej lub Aplikacji mobilnej

 • Otrzymaj Wpływy na łączną kwotę min. 500 zł

Premia 100 zł (maj)

 • Wykonaj min. 2 Przelewy za pomocą bankowości elektronicznej lub Aplikacji mobilnej

 • Otrzymaj Wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł

Pamiętaj, że kiedy klikniesz w link do założenia konta, nie przeładowuj ani nie cofaj strony, wypełniaj wszystko za pierwszym razem, dokładnie na pełnym skupieniu. 

Gdyby był problem z jakimś linkiem spróbuj kilka razy, a jak to nie pomoże – napisz do mnie na Messenger

Karty do kont możesz zablokować po upływie 2 miesięcy jeśli nie są Ci potrzebne i nie poniesiesz za nie żadnych opłat!
Wykonanie płatności kartą oznacza zrobienie zakupów w dowolnym sklepie na wskazaną kwotę np. kiedy jest to 1 zł – kupujesz np. lizaka w sklepie lub batonika.

W sumie ma być 6 nowych kont.
Jak masz pytania do tego etapu, pisz do mnie na Messenger -> Kliknij tutaj!

Jeśli któryś link nie działa – zanim do mnie napiszesz, sprawdź na innej przeglądarce.
A jeśli robisz wnioski na telefonie – sprawdź na komputerze.

WSKAZÓWKA:

Jeśli na stronie danego banku, nie ma Twojego konta, z którego możesz zrobić przelew aktywacyjny na 1 zł, sprawdź z jakich kont można zrobić taki przelew. Następnie sprawdź czy któreś z tych kont jest na powyższej liście do założenia – i od tego konta zacznij zakładanie. (Mówiłem o tym w filmie, że mBank jest sprawdzony)

Ułatwi i przyspieszy Ci to wykonanie etapu. Banki oczywiście zwracają przelewy autoryzacyjne na nowo założone konta.

Najlepiej właśnie w ten sposób zakładać konta, ewentualnie – kurier. Podpisanie umowy w oddziale się nie liczy. Liczy się aktywowanie umowy przelewem lub podpisanie przy kurierze.

Pamiętaj też, że jeśli aktywujesz konto przelewem to musi być to przelew z Twojego konta, a nie z małżonka, kolegi lub kogokolwiek. Muszą być na tym koncie Twoje dane i ten sam adres, na które zakładasz nowe konto.

UWAGA: Często pytacie: Po co mi 6 kont? 

Czy to nie jest jakaś ściema… itp. W Internecie wielu ludzi natknęło się na oszustów, którzy ich wykorzystali, ale możesz być spokojny, że Ja prawdziwie nauczę Cię zarabiać. 6 kont jest po to, abyś spróbował metody milionerów, czyli takiego rozdzielania sobie pieniędzy (oszczędzania). Po drugie uczysz się jak zakładać konta przez Internet. Po trzecie zakładasz je z moich linków z mojej strony, zarobię dzięki temu prowizję, dlatego będę uczył Cię przez pół roku za darmo. W 3 etapie pokażę Ci jak zarobić na innych kontach, abyś Ty też zarobił tyle samo co Ja, wtedy zarobisz jakieś 200 – 300 zł, a potem pokażę Ci jak zarabiać więcej w kolejnych etapach i to będzie już bardzo dużo, tyle co z dwóch etatów. Konta są w większości darmowe, więc nie ponosisz żadnych opłat, a masz pewność, że zarobisz! W dalszych etapach pokazuję jak nie stracić ani złotówki na żadnym z kont. Brzmi to uczciwe?

(Nie martw się, że będziesz posiadać wiele kont bankowych – to jest w pełni normalne! I tak większość tych kont zamykamy po 4 miesiącach, a zostawiamy sobie te, które najbardziej się nam podobają pod względem używania i funkcjonalności)

Uczestnictwo w MoneyGenius, wykonywanie etapów, korzystanie z produktów finansowych jest całkowicie dobrowolne – nie musisz tego robić jeśli nie chceszW MoneyGenius mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie. Aby zarabiać w programach partnerskich nie musisz zakładać kont. 

MoneyGenius nie jest sposobem na łatwą kasę, na milion w miesiąc bez wysiłku itp. MoneyGenius to wiedza, dzięki której możesz zarobić milion w 2 – 3 lata wykorzystując do tego dźwignię internetowego marketingu. Ale to nie zrobi się samo. Potrzebujesz wiedzy i narzędzi, ja dam Ci to wszystko w moim projekcie. Pomogę Ci jeśli będziesz działać konsekwentnie.

W projekcie MoneyGenius  ja jak i inni mentorzy których poznasz już niebawem  chcemy dać ci cos wyjątkowego: 

 • Dostęp do unikalnej wiedzy, która zapewni ci polepszenie Twojej inteligencji finansowej oraz da niesamowity rozwój w wielu dziedzinach
 • Nauczę Cię oszczędzać , zarabiać więcej, budować markę osobistą
 • Dam Ci gotowe narzędzia marketingowe całkowicie za darmo ( koszt takich narzędzi to kilka tysięcy złotych)
 • Otrzymasz możliwość poznania wspaniałych osób – w naszej społeczności jest kilkaset osób, a z każdym miesiącem jest ich coraz więcej 😉 
 • Będziesz mieć możliwość podróżowania po świecie – w wyjazdach które organizujemy!

Podsumowując: nie trzeba zakładać 6 kont by zarabiać w programie money2money – wejdź na youtube i tam znajdziesz info jak zarobić kilkaset złotych ze swoich linków. 

Jednak to, że jesteś tutaj w projekcie MoneyGenius – oznacza tylko jedno! 

Przyciągnęła Cię społeczność projektu i chęć zarabiania dużych pieniędzy, a nie paru stówek jednorazowo – zarabianie większych pieniędzy co miesiąc jest nieuniknione jeśli  faktycznie będziesz przechodzić etap po etapie. 

GWARANCJA

MOJA GWARANCJA DLA CIEBIE: Wspominałem już, że daję na to gwarancję? Tak, to jedyny program, w którym mogę dać gwarancję. Gwarantuję, że pokażę Ci jak zarobić w prosty sposób. Oczywiście pod warunkiem, że zrobisz wszystko prawidłowo krok po kroku to co Ci pokazuję. Jeśli nie zarobisz – płacę za Twój czas – pod warunkiem, że wykonasz wszystkie 8 etapów.

Czemu daję gwarancję? Bo w tym programie, działając moim systemem nie da się nie zarobić. Tylko etapy trzeba wykonać, a nie tylko przeczytać czy udać, że się wykonuje! Wysłanie kilku maili do mnie z pytaniami, nie zalicza etapów i jak łatwo się domyślić – za coś takiego nie zapłacę. Płacę, jeśli wykonasz zadania wg instrukcji, a nie zarobisz nic.

Jak zrobisz wszystkie zadania poprawnie i przejdziesz przez wszystkie etapy, to pokażę Ci jak zarobić powyżej 4 000 tysięcy w ciągu miesiąca.
Jeśli nasza współpraca dalej będzie przebiegać bez zakłóceń, nauczę Cię zarabiać ponad 10 000 zł miesięcznie w przeciągu najbliższych 3–6 miesięcy.

Zatem nie bój się kont bankowych! Dlaczego? Daję Ci gwarancję, że zarobisz pieniądze! Mój warunek jest taki – płacę ze swojej kieszeni pod warunkiem, że wykonasz zadania dokładnie tak jak Ci pokażę. Płacę po 4 miesiącach od wykonania etapu 2. Płacę wtedy z własnej kieszeni na 6 kont, które zakładasz w etapie 2, po 1/6 kwoty na każde z kont.

Oczywiście, jeśli wszystko wykonasz prawidłowo pieniądze dostaniesz od programu partnerskiego na konto, które podasz w panelu M2M.
I jest to szybciej niż 4 miesiące – nawet po miesiącu. Dokładnie dowiesz się tego w etapie 3. Jedno jest pewne – wykonuj etapy, a zarobisz około 3 000 zł już w 1,5 miesiąca!

GWARANCJA

WARUNKI WYKONANIA ETAPU:
1. WYSŁUCHAJ NAGRANIA W ETAPIE 2
2. ZAŁÓŻ 6 KONT BANKOWYCH Z LINKÓW NA TEJ STRONIE
3. ZRÓB SCREENY ZAŁOŻONYCH KONT BANKOWYCH ORAZ PŁATNOŚCI KARTĄ – JEŚLI BYŁA WYMAGANA PODCZAS ZAKŁADANIA KONTA
4. NAPISZ DO MNIE NA MESSENGER – KLIKNIJ TUTAJ! 
(Napisz, że ukończyłeś etap numer 2, wyślij mi screeny i poproś o dostęp do trzeciego etapu)

Czas na wykonanie zadania: 3 tygodnie, licząc od dnia, w którym uzyskałeś dostęp do tego etapu! Etap da się zrealizować w max. 1,5 tygodnia!

UWAGA! Wszystkie wiadomości oraz pytania kieruj na Messenger Robert Sobolewski

Powodzenia i do usłyszenia niebawem Robert Sobolewski

Strona internetowa robsob.pl to prywatny blog poświęcony edukacji finansowej. Treść artykułów, wszelkich tekstów, prezentacji, nagrań audio i video w domenie i subdomenach: robsob.pl mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.