Dodatkowe PLN

Ostatnio zapytany wprost jak łatwo dorobić kilka stówek odesłałem rozmówcę na robsob.pl. W końcu opisałem tam nie jedną ciekawą metodę, a poza tym nie ma łatwiejszych pln zarabianych w internecie niż choćby z promocji bankowych. 

Zacząłem się jednak zastanawiać czy oprócz jednorazowych bonusów nie pokazać czegoś więcej. Przecież oprócz opisywanych przeze mnie promocji mogę pokazać jak dodatkowo zarabiać na takich ofertach o wiele więcej niż oferują banki.

Dlatego cieszę się, że tutaj jesteś. To oznacza, że będę mógł pokazać Ci jak w łatwy i bezpieczny sposób zarobić dodatkowe PLN bez polecania i inwestycji. W razie problemów ja oczywiście we wszystkim Ci pomogę. 

To co jest dla Ciebie najważniejsze to to, że nie będzie pakietów startowych, nie będzie opłat , nie będzie kupowania produktów czy licencji. Nie musisz nic inwestować , nie wydasz ani złotówki własnych pieniędzy ! Ten sposób jest całkowicie darmowy bezpieczny i 100% legalny !

Teraz mały opis tego co będziemy robić: 

  • Zaczniemy od rejestracji w firmie, która wypłaci Ci pieniądze za wykonane zadania których Cię nauczę. 
  • Czekając na weryfikację skorzystasz z jednego wskazanego przeze mnie produktu, który pozwoli Ci już teraz zarobić dodatkowe PLN, a jednocześnie poznasz możliwości zarobkowe które ja regularnie wykorzystuje. 
  • Po weryfikacji i aktywowaniu konta partnera (około 48h) umówimy się na rozmowę lub zoom gdzie pokaże Ci całą platformę i to jak możesz zarobić jednorazowo nawet 2000 zł
  • Na koniec jeśli spodoba Ci się taki model zarabiania, to zaproponuję Ci współpracę z projektem, w którym można zarabiać regularnie i systematycznie na polecaniu swoich linków afiliacyjnych.

Przyznasz, że nie jest to zbyt skomplikowane, a skoro nie ma zbyt wiele do zrobienia to zaczynajmy.

    Dodatkowe PLN
    KROK 1 - REJESTRACJA

    Rejestracja w firmie którą zaproponowałem i z którą współpracuje jest darmowa i niezobowiązująca. Zajmuje nie wiele czasu, nie jest skomplikowana, ale jest konieczna, aby móc zarobić 2000 zł w sposób który chcę Ci pokazać. W końcu ktoś musi nam zapłacić za wykonane zadanie prawda? 

    Po kliknięciu w przycisk powyżej otworzy Ci się strona gdzie założysz konto partnera. To konto do niczego Cię nie zobowiązuje, możesz w każdej chwili je zamknąć tak jak zwykły email.

    Po przejściu na stronę kliknij jeszcze raz w przycisk Zarejestruj się ->

    Robert Sobolewski - ComperiaLEAD

    Na kolejnej stronie uzupełnij swoje podstawowe dane w tabeli  jak na poniższym zdjęciu, zaakceptuj regulamin i ponownie kliknij w przycisk Zarejestruj się ->

    Robert Sobolewski - Dodatkowe PLN

    I to by było na tyle. Pierwszy krok za Tobą. Teraz otrzymasz od firmy email i po weryfikacji która trwa do 48h, logowanie do Twojego panelu partnera będzie możliwe . Przyznaj, że nie było to zbyt trudne?  

    Dodatkowe PLN KROK 2 - PROMOCJE BANKOWE

    Czekając na weryfikację w ComperiaLEAD, nie tracimy czasu tylko przechodzimy do dalszego działania. Pokaże Ci teraz skuteczny sposób na dodatkowe PLN z promocji bankowych. ( do zgarnięcia nawet kilkaset złotych )

    Na rynku finansowym jest bardzo duża konkurencja. Banki konkurują ze sobą oferując oprócz standardowego konta osobistego dodatkowe bonusy np. gotówkę, bony lub kody rabatowe. I to wszystko w zamian za otwarcie konta i spełnienie podstawowych aktywności np. płatność kartą czy zalogowanie do bankowości mobilnej. I ja wykorzystuje takie okazje czerpiąc z tego wymierne korzyści.

    Oczywiście nie każda taka promocja jest atrakcyjna, ale ja sprawdziłem i wiem które warto zrobić i gdzie kasa na pewno się zgadza. Skoro ja już to zrobiłem to i Tobie się uda. Te dodatkowe pieniądze od banku, trzeba po prostu wziąć, a później wydać na jakąś przyjemność dla siebie.

    Poniżej znajdziesz 4 konta osobiste gdzie aktualnie można zdobyć atrakcyjne premie. Oczywiście opisałem warunki z regulaminu które trzeba spełnić, aby cieszyć się tymi złotówkami więc nie będzie niespodzianek.

    Zapoznaj się z opisem tych warunków i wybierz jedno konto osobiste. To bardzo ważne, bo po pierwsze zgarniesz pierwszą prowizję bezpośrednio od banku i przekonasz się, że kasa z Internetu jest prawdziwa ( premie otrzymujesz na nowo założone konta ), a po drugie sprawdzisz czy taki sposób działania nie będzie dla Ciebie za trudny. 

    Wiem, że może Cię kusić premia ze wszystkich kont, które tu pokazałem, ale umiar jest cnotą dlatego jedno konto założone na tej stronie spokojnie wystarczy, aby zrozumieć i sprawdzić jak to działa.

    Kilka uwag w kwestii technicznej. 
    • Regulamin promocji mówi, że musisz być nowym klientem banku, aby otrzymać bonus. Dlatego jeśli miałaś/eś kiedyś konto w banku który zaproponowałem to premia z tego banku nie zostanie Tobie wypłacona. Nie przejmuj się tym tylko wybierz inny zaproponowany przeze mnie bank
    • Do zakładania kont użyj przeglądarki internetowej Chrome.
    • Nie jest to konieczne, ale zawsze bezpieczniej zrobić to na komputerze niż na smartfonie.
    • Podpisanie umowy wybierz przez selfie, kuriera bądź przelew weryfikacyjny.
    • Zaznaczaj zgody marketingowe i zamawiaj standardowe karty do kont.

    >>> OTWÓRZ KONTO <<<

    Warunki jakie trzeba spełnić, aby otrzymać 100zł na nowo otwarte konto : 

    Do 31 maja 2021 r. otwórz konto na selfie wraz z kartą debetową i aplikacją PeoPay oraz spełnij warunki określone w Regulaminie promocji. Wykonaj 4 transakcje kartą w każdym z 3 miesięcy od dnia założenia konta, dokonaj weryfikacji tożsamości w oddziale banku i odbierz nagrodę w wysokości 100 zł.

    Przykład: Jeżeli konto założysz w kwietniu 2021 r. i spełnisz warunki od 1 maja 2021 r.do 31 lipca 2021 r., nagrodę otrzymasz do 31 sierpnia 2021 r.

    >>> OTWÓRZ KONTO <<<

    Warunki jakie trzeba spełnić, aby otrzymać 250zł na nowo otwarte konto : 

    • złóż wniosek o Konto Jakie Chcę przez Internet od 1 do 30 kwietnia 2021r.
    • wyraź wszystkie zgody określone w regulaminie promocji do 31 maja 2021r oraz podaj aktualne dane kontaktowe

    50zł otrzymasz :

    Jeśli w maju 2021 r. zapewnisz wpływ na konto min. 1000 zł, wykonasz i nie odwołasz min. 5 transakcji bezgotówkowych za minimum 10 zł, zalogujesz się do aplikacji Santander mobile

    200zł otrzymasz :

    Jeśli w czerwcu 2021 r. oraz w lipcu 2021 r. zapewnisz wpływ na konto min. 1000 zł wykonasz i nie odwołasz min. 5 transakcji bezgotówkowych za minimum 10 zł zalogujesz się do aplikacji Santander mobile.

    >>> OTWÓRZ KONTO <<<

    Warunki jakie trzeba spełnić, aby otrzymać 200zł na nowo otwarte konto : 

    PREMIA 1 = 50 zł (za szybki wpływ i transakcje) 

    • jednorazowy wpływ min. 1000 zl w ciągu 7 dni kalendarzowych od otwarcia konta
    • min. 8 transakcji kartą (w tym płatności telefonem) i/lub BLIK w miesiącu otwarcia konta i/lub w miesiącu kolejnym

    PREMIA 2 = 50 zł (za wpływ i transakcje w drugim miesiącu) 

    • jednorazowy wpływ min. 1000 zl
    • min. 8 transakcji kartą (w tym płatności telefonem) i/lub BLIK w drugim pełnym miesiącu po otwarciu konta

    PREMIA 3 = 50 zł (za wpływ i transakcje w trzecim miesiącu)

    • jednorazowy wpływ min. 1000 zl
    • min. 8 transakcji kartą (w tym płatności telefonem) i/lub BLIK w trzecim pełnym miesiącu po otwarciu konta

    PREMIA 4 = 50 zł (za wpływ i transakcje w czwartym miesiącu)

    • jednorazowy wpływ min. 1000 zl
    • min. 8 transakcji kartą (w tym płatności telefonem) i/lub BLIK w czwartym pełnym miesiącu po otwarciu konta

    >>> OTWÓRZ KONTO <<<

    Warunki jakie trzeba spełnić, aby otrzymać 350zł na nowo otwarte konto :

    • Zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o konto z kartą do 31.05.2021r 
    W czerwcu 2021:
    • Zaloguj się do Bankowości elektronicznej (GOonline lub Aplikacja Mobilna)
    • Wykonaj min. 2 Przelewy za pomocą Bankowości elektronicznej
    • Wykonaj min. Transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 200 zł
    • Otrzymaj Wpływy na kwotę min. 1000 zł

    W lipcu otrzymasz E-kody na kwotę 100 zł do sieci sklepów Biedronka. 

    W lipcu 2021:
    • Wykonaj min. 2 Przelewy za pomocą Bankowości elektronicznej
    • Wykonaj min. Transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 200 zł
    • Otrzymaj Wpływy na kwotę min. 1000 zł

    W sierpniu otrzymasz E-kody na kwotę 100 zł do sieci sklepów Biedronka.

    W sierpniu 2021:
    • Wykonaj min. 2 Przelewy za pomocą Bankowości elektronicznej
    • Wykonaj min. Transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 200 zł
    • Otrzymaj Wpływy na kwotę min. 1000 zł

    We wrześniu otrzymasz E-kody na kwotę 150 zł do sieci sklepów Biedronka.

    Gdy założysz już konto to skup się na spełnieniu warunków aktywności jakie były opisane przy danym koncie i ciesz się dodatkową kasą która Ci się poprostu należy.

    Pamiętaj, że posiadanie kilku kont się przydaje. Możesz np. zacząć stosować metodę bogactwa opisaną w książce Harva Ekera ” Bogarty albo biedny – po prostu różni mentalnie”. Ja tak robię i jestem z tego dumny. 

    Ponad to przetestowanie różnych kont sprawi, że będziesz posiadać większą wiedzę na temat tych produktów, a co za tym idzie bardziej świadomie wybierzesz swoje idealne konto główne. Masz oczywiście prawo bez kosztów i bez podawania przyczyny zamknąć dodatkowe konto, jeśli uznasz, że nie jest Tobie potrzebne, a informacje o tym jak to zrobić znajdziesz na moim blogu.

    No dobrze, masz już konto za które otrzymasz prowizję i co dalej ?

    Jeśli Twoje konto partnera w programie aplikacyjnym Comperia LEAD zostanie już zweryfikowane to, napisz do mnie, na Messenger lub przez Chat na stronie głównej. Napiszę że jesteś po rejestracji w ComperiaLEAD, że założyłaś/eś konto testowe i chcesz dowiedzieć się jak zarobić kolejne 2000zł i więcej! Wtedy ja wyślę Ci Etap3 i umówimy się na rozmowę.

    ComperiaLEAD to jedna z firm których używam. 

    Poniżej pokazałem inne programy afiliacyjne, które tak samo jak ComperiaLEAD pozwalają zarabiać bez inwestycji.

    Dokonując wyboru odpowiedniego programu zwracam uwagę, aby program partnerski miał jasną strukturę – partner od razu powinien wiedzieć, ile i na czym zarobi. 

    Te cztery programy które widzisz są jak najbardziej warte uwagi, ale ComperiaLEAD na początku w zupełności Ci wystarczy.

    Przypominam jednocześnie o szeregu promocji jakie prezentuje co jakiś czas na blogu. To sprawdzone sposoby które pozwolą osiągnąć dodatkowy dochód.

    Strona internetowa robsob.pl to prywatny blog poświęcony edukacji finansowej.
    Treść artykułów, wszelkich tekstów, prezentacji, nagrań audio i video w domenie i subdomenach: robsob.pl mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).
    Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.

    error: