IM – Prezentacja projektu

[ 1780 zł w 7 dni ] – tyle średnio zarobili nowi partnerzy, którzy dołączyli do projektu.

(Nie inwestując przy tym ani złotówki)

Witaj, za chwilę dowiesz się czym się zajmujemy, jak to wszystko wygląda oraz jak Ty możesz na tym skorzystać.

Lecz najpierw chcę zaznaczyć, że nie jest to kolejny system typu MLM, jakieś klikanie w reklamy, programy inwestycyjne czy inne tego typu projekty, których jest pełno w internecie.

Nieważne, czy jesteś studentem, pracujesz na etacie, jesteś młoda matką lub bezrobotnym. Projekt został tak skonstruowany, że każda z wyżej wymienionych osób spokojnie sobie poradzi.

Nie musisz posiadać doświadczenia marketingowego, ponieważ wszystkiego uczymy za pomocą nagrań szkoleniowych. Każdy nowy członek zespołu otrzymuje indywidualnego opiekuna oraz jest dodawany do zamkniętej grupy na Facebooku, więc na każde pytanie uzyskasz odpowiedź.

Na czym dokładnie polega ten projekt?

Jeśli uważnie obejrzałeś materiał wideo to już wiesz, czym jest i jak działa program afiliacyjny, jakie zadania stoją przed partnerami takich programów, na czym oni zarabiają oraz w jaki sposób mogą maksymalizować zyski.

Wiesz również, że nasz projekt również bazuje na współpracy w ramach programu afiliacyjnego, z jakimi spółkami współpracujemy, jakie są odpowiedzialności poszczególnych podmiotów, na czym polegają działania w naszym zespole i na czym my zarabiamy.

Ważne abyś pamiętał o kilku rzeczach, dlatego przypomnę je ponownie.

Ten projekt był, jest i będzie w 100% za DARMO. Nie musisz płacić za narzędzia, wsparcie i szkolenia, które otrzymasz. Pierwsze pieniądze również zarobisz bez wkładu własnego ponieważ jest to projekt całkowicie bezinwestycyjny.

Niczym nie ryzykujesz, nie podpisujesz żadnych umów dlatego nie masz też żadnych zobowiązań. Akceptujesz jedynie regulamin, w którym są zawarte zasady współpracy.

To Ty decydujesz kiedy i ile pracujesz. Jedyny haczyk jest taki, że jeśli nic nie zrobisz to również nic nie zarobisz . Nie jest to jakiś magiczny projekt , w którym za samo uczestnictwo otrzymasz wynagrodzenie.

Najczęściej zadawane pytania

Każda osoba pełnoletnia, która posiada numer PESEL, a także firmy – zarówno te zarejestrowane w Polsce jak i za granicą.

Nie. Nic nie płacisz, ani za uczestnictwo w projekcie, ani za dostęp do naszych narzędzi promocji, materiałów szkoleniowych czy poradników. Co więcej – to my chcemy byś zarabiał jak najwięcej.

Nie. Jeśli chcesz z nami współpracować jako osoba fizyczna, musisz posiadać PESEL oraz konto bankowe prowadzone w Polsce.

Nie musisz inwestować żadnych pieniędzy. Najważniejsze jest Twoje zaangażowanie i czas jaki poświęcisz na aktywne działanie.

Ten program afiliacyjny kierujemy do osób, które chcą zarabiać w Internecie, dlatego będziesz potrzebować urządzenia z dostępem do sieci. Może to być komputer, laptop, tablet lub smartfon.

To Twoja decyzja. Na pewno od Twojego zaangażowania będą zależały Twoje zarobki. Wielu naszych partnerów traktuje udział w projekcie jako dodatkowe źródło dochodu – jeśli Ty również, wystarczy kilka godzin miesięcznie. Jeśli chcesz traktować współpracę z nami jako główne źródło dochodu, pewnie będziesz musiał poświęcać go więcej.

Nie ma żadnych ograniczeń – miesięcznie możesz zarobić tyle, ile chcesz. Wiele zależy od Twojego zaangażowania i pomysłów. Niektórzy z naszych partnerów porzucili etat i utrzymują się tylko z prowizji, a dla pozostałych jest to miły dodatek do pensji.

Nie. Zarobione pieniądze wypłacamy wyłącznie na konta bankowe prowadzone w Polsce.

Nie. Nie będziemy także wysyłać do Ciebie PITów. Obowiązek rozliczania się z urzędem skarbowym będzie po Twojej stronie.

Od wynagrodzenia każdy partner odprowadza podatek do swojego Urzędu Skarbowego (mamy przygotowaną dokładną instrukcję, jak się rozliczać ze swoim US).

W każdej chwili możesz zażądać usunięcia z projektu. Szanujemy Twoją wolę, choć na pewno będzie nam smutno, kiedy to zrobisz!

Jak już wcześniej wspominałem, do niczego się nie zobowiązujesz. Nie musisz podpisywać żadnych umów, ponieważ działamy na zasadach programu afiliacyjnego, czyli dobrowolnej współpracy.

Akceptujesz jedynie regulamin, który definiuje zasady współpracy. W każdym momencie, jeżeli stwierdzisz, że to nie jest praca dla Ciebie, możesz zrezygnować bez podawania przyczyny.

Tak może powiększać się Twoje wynagrodzenie :)

( dla przykładu 100 wniosków gdzie 1 to średnio 80 zł )
0
Liczba wniosków
0
Zarobione PLN

Dołącz do projektu

Aby dołączyć do projektu wyślij do mnie email, albo napisz do mnie na messenger.

Pamiętaj, że do niczego się nie zobowiązujesz. W każdej chwili możesz zrezygnować ze współpracy 🙂

Chat na stronie - napisz ZACZYNAM IM

Odpowiedz o dołączeniu otrzymasz w ciągu 24h 🙂

error: