IM – Rozpocznij Współpracę

Zaakceptowaliśmy twoje zgłoszenie!

Gratuluję podjęcia decyzji

Obejrzyj teraz poniższe wideo z dalszymi instrukcjami:

Programy afiliacyjne, z którymi współpracuje projekt

Money2Money to program partnerski działający od ponad 14 lat w Polsce, którego właścicielem jest największe internetowe medium biznesowe Money.pl. 

LeadStar jest nowoczesnym programem partnerskim na polskim rynku. Jest częścią Grupy AJA Media, która marketingiem internetowym zajmuje się od 2015 roku, a doświadczenie jej pracowników sięga ponad 10 lat!

eBroker PARTNER To program partnerski z ponad 10 letnim doświadczeniem na Polskim rynku, którego właścicielem jest Rankomat Sp. z o.o. Dzięki temu programowi możesz zarabiać na polecaniu najlepszych produktów finansowych i pozafinansowych bez wychodzenia z domu!

Comperia Lead to Program Partnerski pozwalający zarabiać w sieci za pomocą innowacyjnych narzędzi, które porównują produkty finansowe dostępne na rynku. Program znany i ceniony przez swoich partenrów od 2008r.

Przejdźmy do kwestii formalnych

Podczas rejestracji może być konieczne podanie takich danych jak :

  • Imię
  • Nazwisko
  • Adres zamieszkania
  • PESEL
  • Numer konta bankowego

Te dane są niezbędne, aby firmy mogły legalnie wypłacać Ci pieniądze. Są to kwestie formalne, które muszą być spełnione według Polskiego Prawa.

Oznaczenie  https:// w adresie strony podczas rejestracji daje Ci całkowitą pewność, że połączenie jest szyfrowane i bezpieczne, a strona jest wyposażona w sprawdzony i ważny certyfikat więc wszystkie twoje dane wrażliwe są bezpieczne !

Rejestracja i założenie konta w wymienionych firmach jest darmowa i do niczego nie zobowiązuje. Jeśli zdecydujesz zakończyć współpracę zawsze możesz usunąć swoje konto bez konsekwencji tak łatwo jak stary nieużywany email :) 

Na początek zarejestruj się w Money2Money lub Comperia Lead

Jeżeli już kiedyś rejestrowałeś tam konto, to wtedy zarejestruj się w LeadStar lub eBrokerPartner.

Dlaczego polecam Ci rejestrację we wszystkich firmach od razu?

Funkcjonalność stron internetowych to subiektywna ocena każdego z nas, dlatego mając kilka kont możesz wybrać która strona, produkty czy prowizje najbardziej odpowiadają Twoim upodobaniom.

Z doświadczenia jednak wiem, że warto korzystać z tych firm równolegle.

Po rejestracji napisz do mnie, że chcesz kolejny etap 🙂

Podaj swoje ID partnera i nazwę firmy w której się zarejestrowałaś / zarejestrowałeś

Chat na stronie - napisz PO REJESTRACJI IM

Odpowiedź otrzymasz w ciągu 24h 🙂

error: