Z eKontem możesz więcej! Bankomaty za 0 zł i do 140 zł premii

Otwórz konto w promocji i odbierz aż 140 zł premii

W mBanku ruszyła kolejna promocja, w której do zdobycia jest bardzo łatwa premia za założenie eKonta osobistego, a także preferencyjne oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym. 

Konto w mBanku założycie bez wychodzenia z domu, zaś zamknięcie rachunku możliwe jest z poziomu bankowości elektronicznej. Oprócz tego, mBank zapewnia nowoczesną aplikację mobilną oraz wygodne formy płatności, takie jak Google Pay, Apple Pay, czy też BLIK. 

Kto może zostać uczestnikiem promocji

Z promocji mogą skorzystać zarówno całkiem nowi, jak i powracający klienci mBanku. W przypadku tych drugich, warunkiem udziału w promocji jest nieposiadanie po 1 stycznia 2017 roku rachunku osobistego lub rachunku oszczędnościowego w mBanku.

Posiadanie innego produktu w wymienionym okresie (przykładowo samej karty kredytowej lub pożyczki) oczywiście umożliwia wzięcie udziału w niniejszej promocji.

Konto z bankomatami za 0 zł + 140 zł premii

Robert Sobolewski - mbank za zero złotych

0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku

0 zł wypłaty kartą od 100 zł ze wszystkich bankomatów w Polsce

0 zł za kartę przy 1 transakcji w miesiącu

0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą

Jak założyć promocyjne konto

Jeśli spełniacie powyższe warunki, złóżcie wniosek o promocyjne eKonto osobiste wraz z kartą debetową na dedykowanej stronie promocji. Umowę o konto należy podpisać do 30 września 2020 roku. Warunkiem przystąpienia do akcji promocyjnej jest zaakceptowanie oświadczeń o treści wskazanej w części wniosku „X. Oświadczenia”.

Na etapie wnioskowania o konto możecie od razu zaznaczyć chęć otwarcia konta oszczędnościowego „Moje cele”, a także przystąpić do darmowego ubezpieczenia Cyber Rescue. W ramach tej usługi, specjaliści od bezpieczeństwa w sieci pomogą Wam przez całą dobę w sytuacjach kryzysowych typu: włamanie na skrzynkę mailową, przejęcie profilu na Facebooku lub w innym serwisie społecznościowym, oszustwo podczas zakupów online, kradzież telefonu, czy też otrzymanie załącznika z wirusem.

Robert Sobolewski - mBANK

Umowę możecie podpisać na dwa sposoby 🙂

Pierwszy z nich to zawarcie umowy w obecności kuriera. Zdecydowanie polecam tę formę zawarcia umowy ze względu na wygodę oraz możliwość podania adresu innego niż adres zamieszkania, na przykład miejsca pracy lub szkoły.

Druga opcja to podpisanie umowy w placówce banku. Doświadczenie pokazuje, iż w tym przypadku bywają pewne problemy. Otóż musicie uważać, aby pracownik nie wygenerował umowy na nowo (na standardowych warunkach), co spowoduje, iż wypadniecie z promocji. Najlepiej po złożeniu wniosku zapiszcie sobie jego numer (znajdziecie go w wiadomości e-mail, zaczyna się od liter RAC) i porównajcie go później z wnioskiem w placówce.

140 zł premii na start - zasady

Premia podzielona jest na dwie transze. Pierwsze 100 zł otrzymacie, jeśli w ciągu 7 dni od momentu otwarcia konta zapewnicie wpływ na kwotę minimum 1000 zł. Przelew może pochodzić przykładowo z waszego konta w innym banku. Po zaksięgowaniu wpływu, środki możecie z powrotem przelać na swoje główne konto.

Drugi z warunków to wykonanie 5 płatności bezgotówkowych kartą i/lub BLIKIEM (w punktach stacjonarnych lub w Internecie) i/lub płatnością z usługą mTransfer. Na wykonanie płatności macie czas do końca pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po założeniu konta.

Kolejne 40 zł premii trafi do Was, jeśli zapewnicie jeszcze jeden wpływ na 1000 zł oraz ponownie wykonacie 5 płatności bezgotówkowych. Na spełnienie tych warunków macie czas w kolejnym miesiącu kalendarzowym.

Przykład: Załóżmy, że rachunek otworzycie 14 czerwca 2020 roku (otrzymacie powiadomienie mailowo i SMS), wówczas do 21 czerwca 2020 roku zapewnijcie przelew na 1000 zł oraz do 31 lipca 2020 roku wykonajcie 5 płatności bezgotówkowych. W ten sposób zapewnicie sobie 100 zł premii.

Następnie, w sierpniu 2020 roku ponownie zapewnijcie przelew na 1000 zł oraz wykonajcie 5 płatności bezgotówkowych. W ten sposób uzyskacie prawo do pełnych 140 zł premii!

Premie będą wypłacane w kolejnych miesiącach po spełnieniu warunków promocji. W powyższym przykładzie będzie to zatem sierpień oraz wrzesień 2020 roku. Oczywiście w przypadku założenia konta w kolejnych miesiącach nastąpi naturalne przesunięcie wypłaty premii o daną liczbę miesięcy.

Szczegóły w regulaminie promocji „eKonto z premią – IX edycja”.

Konto oszczędnościowe Moje cele

W ramach promocji dodatkowo będziecie mogli skorzystać z preferencyjnego oprocentowania na rachunku oszczędnościowym Moje cele. Od momentu aktywowania rachunku przez cztery pełne miesiące kalendarzowe, oprocentowanie gwarantowane jest na poziomie 2,5% w skali roku dla kwoty do 20.000 zł. Aby skorzystać z preferencyjnego oprocentowania, konto Moje cele należy otworzyć podczas wnioskowania o eKonto osobiste. Przykładowo otwierając konto Moje cele 14 czerwca 2020 roku, podwyższone oprocentowanie będzie obowiązywało do końca października 2020 roku.
Szczegóły w regulaminie promocji „eKonto z premią – IX edycja”.

Szczegóły eKonta osobistego

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
  • 0 zł za kartę do konta w przypadku wykonania minimum 1 płatności bezgotówkowej na dowolną kwotę, w przeciwnym razie opłata wyniesie 7 zł,
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce na kwotę co najmniej 100 zł lub 2,50 zł za wypłaty poniżej 100 zł,
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą,
  • 0 zł za transakcje i wypłaty z bankomatów BLIKIEM,
  • 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez Internet i aplikację mobilną,
  • 0 zł za wypłaty gotówki w sklepach przy okazji zakupów kartą,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach sieci mBanku, Planet Cash i Cashline,
  • dostęp do Google Pay oraz Apple Pay,

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

Przypominam jednocześnie o szeregu promocji jakie prezentuje co jakiś czas na blogu. To sprawdzone sposoby które pozwolą osiągnąć dodatkowy dochód.

Strona internetowa robsob.pl to prywatny blog poświęcony edukacji finansowej.
Treść artykułów, wszelkich tekstów, prezentacji, nagrań audio i video w domenie i subdomenach: robsob.pl mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).
Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.

error: