ING Bank: 160 zł łatwej premii na start za założenie darmowego Konta Mobi (do 26 lat)

Pomimo zawirowań związanych z koronawirusem, ING Bank Śląski ruszył z kolejną edycją promocji Konta Mobi, czyli rachunku przeznaczonego dla osób w wieku od 18 do 26 lat. Premia to nawet 160 zł na start. Co ważne, konto w ING Banku Śląskim możecie założyć za pośrednictwem przelewu weryfikacyjnego, co wpisuje się w akcję #ZostańWDomu i zarabiaj! Sam wniosek możecie złożyć choćby na smartfonie. Tradycyjnie, z promocji możecie skorzystać bezkosztowo, ponieważ prowadzenie rachunku oraz utrzymanie karty debetowej jest bezwarunkowo darmowe dla osób do 26 lat. ING Bank Śląski zapewnia ponadto dostęp do wszystkich mobilnych form płatności, takich jak BLIK, Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay czy wirtualna karta w technologii HCE. A jeśli macie więcej niż 26 lat, wówczas możecie skorzystać z promocji Konta z Lwem Direct, gdzie do zdobycia również jest 160 zł premii na start.

Uczestnictwo w promocji

Promocja skierowana do osób, które nie posiadały lub nie współposiadały któregokolwiek z następujących kont osobistych: Konto z Lwem Direct, Konto z Lwem Komfort, Konto z Lwem Mobi, Konto z Lwem Premium, Konto z Lwem Klasyczne, Konto z Lwem Student, Konto z Lwem PRP w okresie od 1 kwietnia 2019 do 30 czerwca 2020 roku

Jak założyć konto

Wniosek o promocyjne konto z premią 160 zł dostępny jest na dedykowanej stronie banku. Na złożenie wniosku w promocji macie czas od 1 lipca 2020 roku do 30 września 2020 roku

Oprócz Konta Mobi, należy również zawrzeć umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe (z promocyjnym oprocentowaniem 2,5% w skali roku) oraz o kartę płatniczą (ta na szczęście jest bezwarunkowo darmowa). Ponadto wyraźcie zgody handlowe i marketingowe.

Po wypełnieniu wniosku, umowę możecie finalizować na 3 sposoby:

  • za pośrednictwem przelewu weryfikacyjnego – w pełni online,
  • za pośrednictwem kuriera (zweryfikuje on waszą tożsamość, zaś umowa zostanie dosłana mailem),
  • poprzez zweryfikowanie danych w placówce banku.

Pamiętajcie, iż podczas składania wniosku należy załączyć skany/fotki dowodu osobistego, dlatego przygotujcie je sobie przed rozpoczęciem całego procesu. Przelew weryfikacyjny może zostać wykonany z następujących banków: Alior Bank, Bank Pocztowy, BNP Paribas, Pekao S.A., eurobank, mBank, Santander Bank (lista banków może w międzyczasie ulegać zmianom). Pamiętajcie również, iż konto w banku z którego będziecie wykonywali przelew musi być zakładane w oddziale lub za pośrednictwem kuriera – tak, by dany bank posiadał wzór waszego podpisu.

Konto w aktualnej promocji 160zł otworzysz na dwa proste sposoby:

Jak zyskać do 160 zł za otwarcie konta Mobi?

Robert Sobolewski - ING Bank

Możesz zyskać 100 zł jeśli:

  • do 30 września 2020 r. otworzysz konto Mobi z kartą i kontem oszczędnościowym przez naszą stronę internetową lub w aplikacji Moje ING,
  • do 31 października 2020 r. zrobisz min. 10 transakcji bezgotówkowych – dowolną kartą wydaną do konta lub BLIKIEM.

Dodatkowo możesz otrzymać 60 zł:

  • z wymienionych 10 transakcji min. 3 zrób BLIKIEM – płacąc za zakupy w sklepach internetowych,
  • zrób min. 3 przelewy na telefon BLIK, na kwotę min. 5 zł każdy.

Zapoznaj się z regulaminem i spełnij wszystkie warunki promocji do 31 października 2020 r.

Wypłata premii

Wypłata premii nastąpi 17 listopada 2020 roku. W chwili wypłaty premii należy posiadać aktywne konto osobiste, konto oszczędnościowe oraz kartę debetową. Nie jest to jednak jakiś wyczyn, ponieważ zarówno prowadzenie konta, jak i karta są bezwarunkowo darmowe. Premia zostanie wypłacona na Otwarte Konto Oszczędnościowe. Nagroda oczywiście zwolniona jest z opodatkowania.

Szczegóły w regulaminie promocji „Do 160 zł za otwarcie konta Mobi”

Szczegóły Konta Mobi (dla osób w wieku do 26 lat)

0 zł za prowadzenie konta

0 zł za kartę płatniczą Visa Zbliżeniową, którą podłączysz do konta walutowego w aplikacji Moje ING

0 zł za wypłaty kodami BLIK z bankomatów w całej Polsce (telefonem)

0 zł za przelewy na telefon w aplikacji Moje ING – możesz wysyłać i odbierać przelewy w każdy dzień tygodnia

0 zł za nielimitowaną ilość przelewów między kontem oszczędnościowym a osobistym – jednym klikiem w aplikacji Moje ING

0 zł za krajowe przelewy w PLN, które robisz przez internet

0 zł za wpłaty kodami BLIK we wpłatomatach – już od 10 zł (telefonem)

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji

Przypominam jednocześnie o szeregu promocji jakie prezentuje co jakiś czas na blogu. To sprawdzone sposoby które pozwolą osiągnąć dodatkowy dochód.

Strona internetowa robsob.pl to prywatny blog poświęcony edukacji finansowej.
Treść artykułów, wszelkich tekstów, prezentacji, nagrań audio i video w domenie i subdomenach: robsob.pl mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).
Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.

error: