50 zł dla dziecka za samo założenie konta

Nie ukrywam, że tego typu akcje, choć oferują nieco skromniejsze premie, są dla mnie wyjątkowo satysfakcjonujące. Jakość edukacji finansowej w naszym kraju nie stoi na najwyższym poziomie, dlatego to na rodzicach ciąży trudne zadanie nauczenia dzieci podstaw gospodarowania pieniędzmi. Dziś streszczę Wam warunki promocji Banku Pekao, nakreślę, czym jest aplikacja PeoPay KIDS i powiem, jak w prosty sposób, Wasze dziecko zarobi swoje pierwsze 50 zł za samo założenie konta. Nie zabraknie też prezentu dla rodziców, czyli 150 zł premii w ramach promocji w tym samym banku. Zaczynajmy

Zawsze staram się uwypuklać daty do których aktualna promocja obowiązuje dlatego poniżej znajduje się zegar, który będzie odliczał czas jaki pozostał na skorzystanie z oferty 😃

Nauka finansów z aplikacją PeoPay KIDS

Aplikacja PeoPay KIDS powstała z myślą o dzieciach w wieku 6-13 lat. Jest ona uproszczoną platformą bankowości mobilnej, która pozwala na wykonanie większości akcji dotyczących zarządzania osobistymi finansami. Przewodnikami po aplikacji oraz po fascynującym świecie finansów będą trzy barwne postacie: Żubr, Złotówka i Lis. Ich zadaniem jest opowiadanie dzieciom o pieniądzach w taki sposób, by chciały się uczyć.

Za pomocą aplikacji Wasze dzieci będą mogły wysyłać przelewy i doładowywać rachunek telefoniczny. Co ciekawe, istnieje także możliwość tworzenia specjalnych skarbonek, które w ramach rachunku oszczędnościowego Mój Skarb (o którym napiszę poniżej) pozwolą im planować wydatki i tworzyć osobne fundusze na poszczególne cele. 

Nad tym wszystkim dyskretną kontrolę będziecie sprawować oczywiście Wy – rodzice. Za pomocą Panelu Rodzica w bankowości elektronicznej Banku Pekao będziecie autoryzować wykonywane przelewy, modyfikować zlecenia czy kontrolować co, kiedy i w jakiej cenie kupiły Wasze dzieci. Nie bójcie się więc o to, że pociecha postanowi “zaszaleć”, a Wy nie będziecie o tym wiedzieć. W razie małej wpadki będziecie również mogli natychmiast zablokować kartę czy dostęp do aplikacji. Nie macie swojego konta w Banku Pekao? Nic straconego, jeśli założycie je w ramach najnowszej promocji, otrzymacie ekstra 150 zł premii

Konto oszczędnościowe Mój Skarb

Oprócz świetnej aplikacji i darmowego rachunku, Wasze dzieci zyskają także dostęp do rachunku oszczędnościowego Mój Skarb. Konto oferuje oprocentowanie na poziomie 2% w skali roku z gwarancją oprocentowania przez 120 dni. Maksymalna kwota możliwa do zdeponowania w tym rachunku to 3000 zł. Pieniądze mogą być rozproszone w różnych skarbonkach, dzięki którym dzieci nauczą się tworzyć długoterminowe cele i fundusze na konkretne wydatki. Może przekonacie je do wydzielenia próbnej poduszki bezpieczeństwa? Wprawdzie prawdziwą poduszką jesteście dla nich Wy, jednak nigdy nie jest za wcześnie na trening. 🙂 

Karta PeoPay KIDS

Do Konta Przekorzystnego dla Młodych wydawana jest również dedykowana karta debetowa. Jej domyślny dzienny limit to 20 zł. Rodzic może go zwiększyć do maksymalnej kwoty 50 zł dziennie. Karta występuje w sześciu różnych wariantach graficznych, co na pewno ucieszy Wasze dzieci. Wyposażona została w możliwość płatności zbliżeniowych, które są domyślnie aktywne. Podczas aktywowania Pakiety PeoPay KIDS w Panelu Rodzica będziecie mogli jednak zdecydować o tym, czy Wasze dziecko będzie mogło korzystać z tej funkcjonalności. Będziecie również mogli skrupulatnie kontrolować wszystkie transakcje i zakupy dziecka. 

Co znajdziesz w Pakiecie KIDS?

Robert Sobolewski - PeoPAY

PORTFEL
Konto Przekorzystne dla młodych z zerowymi opłatami za wszystko – do 26 r.ż.

  • 0 zł za prowadzanie rachunku płatniczego
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów w kraju
  • 0 zł za krajowe polecenia przelewów

SKARBONKI
Sposób na oszczędzanie na rachunku Mój Skarb dla dzieci – do 18 r.ż.

  • 0 zł za prowadzenie rachunku oszczędnościowego
  • oprocentowanie zmienne i wyższe niż na koncie osobistym
  • możliwość założenia 2 rachunków oszczędnościowych jednemu dziecku. Na mniejsze cele prowadzone przez dziecko, a na większe, jak jego przyszłość, przez rodzica

Pierwsze kieszonkowe na konto – uczestnicy i zasady promocji

Promocja, podobnie jak sama aplikacja PeoPay KIDS, skierowana jest do dzieci, które skończyły już 6 lat, ale nie skończyły jeszcze lat 13. Tak samo, jak w przypadku innych tego typu promocji, umowę z bankiem w imieniu młodego człowieka zawiera prawny opiekun. Aby premia mogła zostać wypłacona, spełniony powinien zostać podstawowy warunek: dziecko nie mogło posiadać żadnego rachunku osobistego w Banku Pekao w okresie od 1 stycznia 2019 roku do 26 maja 2020 roku. 

Wyjątkowo proste zasady

Promocja nie wymaga spełniania wyśrubowanych warunków. Żeby Wasze dziecko mogło zyskać 50 zł ekstra, powinniście zawrzeć umowę o korzystanie z Pakietu PeoPay KIDS. Pakiet daje dostęp do znanego dobrze Konta Przekorzystnego dla Młodych, rachunku oszczędnościowego Mój Skarb i wspomnianej już wcześniej aplikacji na telefon PeoPay KIDS. 

Wszystkie niezbędne czynności wykonacie przy wykorzystaniu dowolnego konta osobistego w Banku Pekao. Pakiet PeoPay KIDS aktywujcie z poziomu bankowości internetowej Pekao24 lub za pomocą swojej aplikacji PeoPay, przechodząc do Panelu Rodzica. Podczas zakładania rachunku powinniście wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w promocji oraz odebrania nagrody, a także potwierdzić zapoznanie się z oświadczeniem informacyjnym RODO i zaakceptować regulamin. Na wykonanie tych czynności macie czas do 31 października 2020 roku

Jeśli nie macie jeszcze konta w Banku Pekao, Wasza rodzina zyska jeszcze więcej: 150 zł premii i dostęp do rachunku oszczędnościowego na 2% w skali roku. Łącząc to z promocją dla dzieciaków, ogólny zysk z akcji będzie wynosił już 200 zł! 

Nagroda zostanie wypłacona najpóźniej 24. dnia w miesiącu następnym, po miesiącu zawarcia umowy. Jeśli więc umowę podpiszecie w sierpniu, premia na konto dziecka trafi najpóźniej 24 września tego samego roku.

Ile to wszystko kosztuje?

Konto Przekorzystne dla Młodych jest darmowym rachunkiem dla osób do 26 roku życia. Jego otwarcie i prowadzenie nie generuje żadnych opłat. Młodzi ludzie nie muszą także martwić się kosztami wypłat z bankomatów, ponieważ wszystkie tego typu transakcje w Polsce są dla nich darmowe. 

SMS autoryzacyjny wykorzystywany podczas przelewów internetowych kosztuje 20 groszy, jednak istnieje sposób na obejście tej opłaty – każdą akcję można autoryzować za pomocą aplikacji mobilnej, co jest całkowicie darmowe. 

Prowadzenie promocyjnego konta oszczędnościowego Mój Skarb również nie będzie niosło za sobą żadnych kosztów.

Wydanie karty PeoPay KIDS oraz jej prowadzenie jest całkowicie darmowe. 

Szczegóły – regulamin promocji PeoPay Kids.

Przypominam jednocześnie o szeregu promocji jakie prezentuje co jakiś czas na blogu. To sprawdzone sposoby które pozwolą osiągnąć dodatkowy dochód.

Strona internetowa robsob.pl to prywatny blog poświęcony edukacji finansowej.
Treść artykułów, wszelkich tekstów, prezentacji, nagrań audio i video w domenie i subdomenach: robsob.pl mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).
Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.

error: