PKO Bank Polski

Po wielu miesiącach przerwy, PKO Bank Polski nareszcie rusza z kolejną promocją bankową. Cóż, warto było czekać tak długo, ponieważ warunki promocji są naprawdę świetne, zaś prowadzenie konta darmowe. Bonus wynosi aż 200 zł i możecie go wydać podczas zakupów na Allegro. Aby otrzymać premię wystarczy wykonać 3 płatności kartą oraz 3 płatności BLIKIEM. Zaletą jest również stosunkowo krótki okres karencji oraz możliwość zdalnego założenia konta. Ale uwaga! Limit wniosków w promocji to tylko 3000 sztuk! 

Jako, że promocje największego banku w Polsce organizowane są dość rzadko – warto się pospieszyć, zanim pula zostanie wyczerpana.

Uczestnicy promocji

Promocja “Jeszcze wygodniej” skierowana jest do osób, które nie posiadały konta osobistego w PKO Banku Polskim (w tym także w Inteligo) w okresie od 1 stycznia 2019 roku do momentu startu promocji.

Warto również wspomnieć, iż dla osób w wieku do 26 lat dedykowane jest Konto dla Młodych, zaś dla pozostałych uczestników Konto za Zero. W obu przypadkach prowadzenie rachunku jest darmowe.

Jak założyć promocyjne konto

Jeśli spełniacie powyższy warunek, złóżcie wniosek o konto wraz z kartą debetową na stronie promocji Konta dla Młodych lub stronie promocji Konta za Zero. Składając wniosek należy zaakceptować zgody marketingowe (w tym dotyczące informacji handlowych). Wyrażonych zgód nie należy cofać co najmniej do dnia wydania nagrody.

Po złożeniu wniosku o konto, zarejestrujcie swój udział w promocji poprzez wypełnienie formularza na stronie promocji „Jeszcze wygodniej” dla Konta dla Młodych lub Konta za Zero (podając imię, nazwisko, PESEL oraz akceptując regulamin). 

Na wypełnienie wniosku o konto oraz zgłoszenie się do promocji macie czas od 3 sierpnia 2020 roku do 18 września 2020 roku lub do wyczerpania puli 3000 nagród. W razie wyczerpania się puli nagród, bank zastrzega możliwość jej zwiększenia. Jeśli zaś limit wniosków zostanie przekroczony i bank zakończy promocję, strona promocji po prostu nie będzie przyjmowała nowych wniosków.

Umowę zawrzecie w wygodny i bezpieczny sposób za pośrednictwem kuriera. 

Warunki promocji

Po założeniu konta, warunki są ultra proste. Wystarczy, że do 9 października 2020 roku wykonacie 3 płatności bezgotówkowe kartą oraz 3 płatności BLIKIEM. W obu przypadkach kwota płatności jest dowolna. Transakcje możecie wykonać zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet. W przypadku płatności kartą zaliczają się zarówno płatności wykonane tradycyjnym „plastikiem”, jak i płatności zbliżeniowe telefonem.

Szczegóły w regulaminie promocji.

Jak spełnić warunki promocji?

Robert Sobolewski - PKO BP
 1. Do 18.09.2020 → zarejestruj się w promocji
 2. Do 18.09.2020 → otwórz Konto za Zero lub Konto dla Młodych w PKO Banku Polskim i wyraź zgodę marketingową
 3. Do 9.10.2020 → zrób co najmniej 3 płatności bezgotówkowe kartą (wliczamy w to również płatności zbliżeniowe) i 3 płatności BLIK

Jak otrzymam nagrodę?

Jeśli spełnicie warunki promocji, nagrodę w postaci karty podarunkowej Allegro o wartości 200 zł otrzymacie w formie elektronicznego kodu. Nagroda będzie dostępna w powiadomieniach aplikacji IKO.

Bank będzie wydawał nagrody w dwóch terminach:

 • do 25 września 2020 roku (w przypadku spełnienia warunków do 30 sierpnia 2020 roku) lub
 • do 6 listopada 2020 roku (w przypadku spełnienia warunków do 9 października 2020 roku).

Zasady wykorzystania voucherów Allegro

 • karty podarunkowe ważne są do 30 czerwca 2021 roku,
 • można je wykorzystać jednorazowo podczas zakupów za minimum 200 zł,
 • z kwoty vouchera nie wydaje się reszty, zatem zakupy na kwotę poniżej 200 zł są bez sensu,
 • w przypadku zwrotu zamawianego towaru, środki zostaną Wam zwrócone również w formie vouchera,
 • kod rabatowy należy wpisać po wybraniu towarów w koszyku zakupowym, w polu “masz kod rabatowy”. Nadwyżkę ponad 200 zł możecie opłacić tradycyjnie, czyli kartą płatniczą, BLIKIEM, czy szybkim przelewem PayU.

Konto dla Młodych – szczegóły

 • 0 zł za prowadzenie konta bez żadnych warunków,
 • 0 zł za wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów BLIKIEM,
 • 0 zł za kartę debetową – wystarczy wykonać 4 płatności kartą lub BLIKIEM w okresie, w którym jest pobierana miesięczna opłata, w przeciwnym razie opłata wyniesie 5 zł,
 • 0 zł za krajowe przelewy internetowe i mobilne,
 • 0 zł za pakiet 5 SMS w ramach usługi Powiadomienia SMS oraz darmowe powiadomienia push,

Szczegóły w tabeli opłat i prowizji.

Konto za Zero – szczegóły

 • 0 zł za prowadzenie konta bez żadnych warunków,
 • 0 zł za wypłaty kartą z bankomatów należących do PKO Banku Polskiego,
 • 10 zł za wypłaty kartą z pozostałych bankomatów w Polsce,
 • 0 zł za wypłaty kartą z bankomatów za granicą,
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów BLIKIEM,
 • 0 zł za kartę debetową – wystarczy wykonać 5 płatności kartą lub BLIKIEM w okresie, w którym jest pobierana miesięczna opłata, w przeciwnym razie opłata wyniesie 10 zł,
 • 0 zł za krajowe przelewy internetowe i mobilne,

Szczegóły w tabeli opłat i prowizji.

Przypominam jednocześnie o szeregu promocji jakie prezentuje co jakiś czas na blogu. To sprawdzone sposoby które pozwolą osiągnąć dodatkowy dochód.

Strona internetowa robsob.pl to prywatny blog poświęcony edukacji finansowej.
Treść artykułów, wszelkich tekstów, prezentacji, nagrań audio i video w domenie i subdomenach: robsob.pl mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).
Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.

error: