Promocje bankowe i nie tylko

Promocje bankowe to prawdziwy rdzeń bloga, na którym się znaleźliście. To właśnie od opisywania promocji polskich banków zaczęła się moja przygoda z blogowaniem. Opisywane w tej kategorii akcje promocyjne pozwolą Wam dorobić nawet kilkaset złotych miesięcznie. Jedynym warunkiem będzie dokładne zapoznanie się z zasadami konkretnej promocji banku, a następnie spełnienie wszystkich przesłanek do wypłaty bonusu. Przedstawione w artykułach informacje są esencją tego, co powinniście wiedzieć, by otrzymać obiecany bonus. W każdym artykule wyrażam też swoje zdanie na temat konkretnego produktu – wypisuję zalety i punktuję wady.

Akcje i promocje bankowe, choć w ostatnich latach przeszły sporą ewolucję, są często przeprowadzane według podobnego scenariusza. W zamian za kuszącą premię, bank wymaga od uczestników, aby ci założyli konto lub wypróbowali któryś z dostępnych produktów. Kluczowe okazuje się przestrzeganie terminów. Jeśli bank wymaga od Was wykonania trzech płatności nową kartą kredytową w każdym z trzech następujących po sobie miesiącach, musicie ściśle wypełniać wszystkie kryteria. Czasami drobne opóźnienie lub niewykonanie nawet najmniejszej części zadania powoduje utratę prawa do bonusu. Mimo to uważam, że branie udziału w promocjach bankowych jest jednym z najprostszych i najskuteczniejszych sposobów na poprawę domowego budżetu. Nie musicie zdobywać nowych umiejętności ani wykonywać ciężkiej pracy – wystarczy, że wypełnicie wszystkie warunki, które opisuję w artykułach, a premia pojawi się na Waszym rachunku w odpowiednim czasie.

Przyjrzyjcie się aktualnym promocjom bankowym na konta osobiste, oszczędnościowe, lokaty czy karty wielowalutowe – na pewno znajdziecie rachunek dla siebie, a przy okazji dorobicie trochę grosza na małe przyjemności.

Robert Sobolewski - dodatkowe pln

Dodatkowe PLN

Dodatkowe PLN Ostatnio zapytany wprost jak łatwo dorobić kilka stówek odesłałem rozmówcę na robsob.pl. W końcu opisałem tam nie jedną ciekawą

Czytaj więcej »
error: