Nawet 250 zł premii w promocji Konta Jakie Chcę

Santander Bank przedstawia promocję Konta Jakie Chcę. Na łączną gratyfikację składa się 150 zł lub 200 zł premii głównej w postaci vouchera (wyższa premia obowiązuje, jeśli dodatkowo założycie konto dla swojego dziecka). 

Do wyboru dostępne są vouchery do Biedronki, RTV Euro AGD lub Decathlona. Ponadto otrzymacie 50 zł premii pieniężnej za użycie kodu w ramach programu poleceń. Dodatkowo możecie skorzystać z promocyjnej lokaty mobilnej na 1% w skali roku dla kwoty do 20.000 zł. Po założeniu konta, sami będziecie mogli polecać promocję swoim bliskim, dzięki czemu dorobicie nawet 500 zł ekstra w programie poleceń. 

Konto Jakie Chcę oferowane przez Santander Bank Polska będzie dla Was darmowe po spełnieniu niezbyt wygórowanych warunków. Do innych zalet konta możemy zaliczyć bezpłatne przelewy natychmiastowe (i to bez limitu) oraz zwroty za płatności rachunków. Łącznie możecie w ten sposób zaoszczędzić nawet 300 zł rocznie.

Uczestnictwo w promocji

Zgodnie z regulaminem, w promocji z bonusem mogą wziąć udział osoby, które w okresie od 1 grudnia 2019 roku nie posiadały konta osobistego w Santander Bank Polska. Jeśli posiadacie inny produkt Santandera (na przykład kartę kredytową, czy konto oszczędnościowe – śmiało możecie wziąć udział i w tej promocji).

Jak założyć promocyjne konto?

Aby założyć konto, po prostu złóżcie wniosek na dedykowanej stronie promocji. Pamiętajcie również o wyrobieniu karty VISA (w niniejszej promocji bierze udział wyłącznie ta karta).

Poza tym, warunkiem uczestnictwa jest podanie aktualnego numeru telefonu do kontaktu z bankiem oraz wyrażenie:

 • zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych,
 • zgody na Elektroniczny Kanał Kontaktu (EKK) – czyli na elektroniczną formę przekazywania korespondencji, zamiast tradycyjnej korespondencji papierowej,
 • zgody na kontakt w celu realizacji wniosku i dostarczeniu regulacji bankowych.

Na złożenie wniosku macie czas do 31 stycznia 2021 roku, zaś ostateczny termin zawarcia umowy to 15 lutego 2021 roku. Umowę zawrzecie za pośrednictwem kuriera.

Poniżej przedstawiam zgody, które należy wyrazić podczas wnioskowania o konto. Zgodę na EKK wyrazicie natomiast podczas pierwszego logowania w bankowości elektronicznej lub w zakładce Ustawienia > Forma otrzymywania korespondencji. Macie na to czas najpóźniej do 31 stycznia 2021 roku.

Santander 250zł premii
Santander 250zł premii

Rejestracja w promocji

Po złożeniu wniosku ostatnim krokiem będzie rejestracja w promocji oraz wybór karty podarunkowej. Na spełnienie tego warunku macie czas do końca kolejnego miesiąca po złożeniu wniosku. Najlepiej zrobić to jednak od razu po złożeniu wniosku. Formularz dostępny jest na stronie promocji. Na poniższych screenach przedstawiam natomiast jak należy dokonać rejestracji.

Santander 250zł premii
Santander 250zł premii

Korzystaj z Konta Jakie Chcę bez zbędnych opłat

0 zł za przelewy natychmiastowe w aplikacji mobilnej

0 zł za wypłaty gotówki z naszych bankomatów

0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów BLIKIEM

0 zł za zlecenia stałe i polecenia przelewu

Premia na start – warunki promocji Konto Jakie Chcę

Aby zdobyć 150 zł premii bazowej, należy w ciągu trzech kolejnych miesięcy (w każdym miesiącu z osobna):

 • zapewnić wpływ na konto na kwotę co najmniej 1000 zł,
 • wykonać minimum 1 transakcję bezgotówkową (kartą debetową lub BLIKIEM),
 • zalogować się do aplikacji Santander mobile.

Co do kwestii wpływu, przelew na 1000 zł z waszego konta w innym banku lub od kogoś bliskiego bezproblemowo zapewni spełnienie warunków promocji. Może to być także wpływ wynagrodzenia, ale nie musi.

Transakcje kartą debetową lub BLIKIEM możecie wykonać w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i przez Internet.

Dla pewności, uściślę, iż dla kont założonych w grudniu 2020 roku, warunki należy spełniać od stycznia 2021 roku do marca 2021 roku. Natomiast dla kont założonych w styczniu 2021 roku, warunki należy spełniać od lutego 2021 roku do kwietnia 2021 roku.

Nagroda w postaci karty podarunkowej online o wartości 150 zł powędruje do Was w terminie do 30 czerwca 2021 roku. Znajdziecie ją w poczcie wewnętrznej banku. W podanym terminie należy posiadać aktywne konto oraz wyrażone wcześniej zgody. Później zgody można wycofać. 

Szczegóły w regulaminie promocji.

50 zł premii w programie poleceń

Bonus w programie poleceń wypłacany jest gotówkowo. Aktualna edycja programu potrwa do końca stycznia 2021 roku.

Aby zdobyć bonus w ramach programu poleceń, wystarczy, że licząc od momentu aktywacji konta do końca następnego miesiąca:

 • wykonacie płatności kartą debetową, kartą mobilną i BLIKIEM na łączną kwotę co najmniej 300 zł. Przez płatność rozumie się zarówno transakcje w tradycyjnych punktach sprzedaży (przykładowo sklepy, stacje benzynowe), jak i w Internecie (Allegro, sklepy internetowe, zakup biletów etc). Według regulaminu, co najmniej jedna płatność musi zostać wykonana BLIKIEM. Pozostałe mogą być wykonane dowolnie – albo kartą albo BLIKIEM – jak Wam wygodnie,
 • minimum jeden raz zalogujecie się do bankowości internetowej lub mobilnej.

Oczywiście wykonując płatności na poczet promocji bazowej, jednocześnie “wyrabiacie warunki” dla programu poleceń. Premie z tytułu programu poleceń będą wypłacane w miesiącu następującym po spełnieniu warunków promocji przez poleconego. Przykładowo, jeśli konto założycie w grudniu 2020 roku, a warunki spełnicie do końca stycznia 2021 roku, wówczas nagrodę z tytułu programu poleceń otrzymacie przelewem w lutym 2021 roku.

Szczegóły w regulaminie programu poleceń „Polecam mój Bank- edycja IX”.

Szczegóły Konta Jakie Chcę

Aby prowadzenie konta i obsługa karty były darmowe, należy zapewnić w danym miesiącu wpływ zewnętrzny (na przykład z waszego konta w innym banku) na kwotę co najmniej 500 zł oraz wykonać minimum jedną płatność kartą debetową lub BLIKIEM. W przypadku niespełnienia tych warunków, opłata za konto to 6 zł, zaś za kartę debetową to 8 zł. Pozostałe opłaty:

 • 0 zł za przelewy internetowe,
 • 0 zł za przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł za wypłaty BLIKIEM z dowolnego bankomatu,
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Santander Bank Polska,
 • 0 zł za wpłatę gotówki we wpłatomatach Santander Bank Polska,
 • 5 zł za wypłatę gotówki z pozostałych bankomatów w Polsce, opłata nie jest pobierana od osób w wieku do 26 lat,
 • 0 zł za dostęp do Google Pay, Apple Pay, Fitbit Pay, Garmin Pay oraz BLIKA.

Szczegóły – Tabela Opłat i Prowizji.

Przypominam jednocześnie o szeregu promocji jakie prezentuje co jakiś czas na blogu. To sprawdzone sposoby które pozwolą osiągnąć dodatkowy dochód.

Strona internetowa robsob.pl to prywatny blog poświęcony edukacji finansowej.
Treść artykułów, wszelkich tekstów, prezentacji, nagrań audio i video w domenie i subdomenach: robsob.pl mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).
Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.

error: