Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Promocja zakończona - czekamy na kolejną edycję :)

Smart Pożyczka: 100 zł łatwej premii na start, czyli pierwsza pożyczka za darmo dla kwoty do 3000 zł + bony empik.com na 100 zł w konkursie!

Rok 2019 spokojnie możemy nazwać rokiem fintechów. Natomiast sama końcówka roku została zdominowana przez podmioty pożyczkowe. Tym razem, w ramach kolejnej odsłony promocji Blue Bonus możecie zdobyć 100 zł premii gotówkowej za skorzystanie z darmowej pożyczki w serwisie Smart Pożyczka. Warunki na jakich udzielana jest pożyczka są bardzo przejrzyste: 0% RRSO w przypadku terminowej spłaty (czyli w okresie do 30 dni) dla kwoty sięgającej 3000 zł. Smart Pożyczka nie wymaga dostarczania jakichkolwiek zaświadczeń, czy też wykupowania ubezpieczeń kredytu, jak mają to w zwyczaju robić banki. Aby zdobyć premię, nie musicie również spełniać żadnych dodatkowych warunków typu wpływy na odpowiednią kwotę, czy też wykonywanie płatności kartą, jak ma to miejsce w przypadku klasycznych promocji bankowych. Organizatorem promocji jest Blue Services, czyli podmiot z grupy Blue Media. Oprócz premii na start, w ramach “wewnętrznej” promocji pożyczkodawcy możecie zdobyć voucher do empik.com o wartości 100 zł.

Kilka słów o Smart Pożyczce

Pożyczkowe brandy są nieco gorzej rozpoznawalne niż banki działające na polskim rynku. W związku z tym trochę informacji na temat dzisiejszego bohatera. Serwis Smart Pożyczka to marka należąca do potentata rynku pożyczkowego, czyli grupy Aventus. W Polsce Aventus Group działa od 2012 roku, oferując zarówno krótkoterminowe pożyczki, jak i kredyty ratalne. Grupa działa również na innych obszarach Europy Środkowo-Wschodnie oraz Azji: Litwa, Łotwa, Czechy, Ukraina, Kazachstan, Mołdawia, Gruzja, Rosja, Białoruś, Wietnam, Sri Lanka i Filipiny. W Polsce Aventus Group udzieliła dotychczasowo pożyczek dla 400.000 klientów. Spółka Aventus Group sp. z o.o. zarejestrowana jest w Polsce, zaś markę Smart Pożyczka znajdziemy na liście członków Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych. O ile Smart Pożyczka to serwis pośredniczący w udzielaniu pożyczek, tak bezpośrednim podmiotem udzielającym pożyczki jest spółka Pixo sp. z o.o., której dane odnajdziemy w Rejestrze instytucji pożyczkowych, prowadzonym przez KNF.

Natomiast organizator promocji, czyli spółka Blue Services należy do giganta w zakresie rozwiązań płatniczych w Polsce, grupy Blue Media. Grupa ta nadzorowana jest przez KNF i działa na polskim rynku już od 20 lat. Blue Media słynie między innymi z przelewów natychmiastowych Blue Cash, serwisu do automatycznego opłacania rachunków bm.pl, czy też systemu opłacania przejazdów na autostradach Autopay. Więcej na temat spółki Blue Media znajdziecie na jej stronie internetowej, zaś o samej spółce Blue Services w tej zakładce. Warto też wspomnieć, iż Blue Services organizował już dwie akcje promocyjne z firmą Net Credit.

JAK TO DZIAŁA W 4 KROKACH

  1. Dokończ rejestrację i wypełnij formularz on-line
  2. Kliknij w link aktywacyjny, który otrzymasz od nas w mailu
  3. Zarejestruj się w programie promocyjnym
  4. Otrzymaj od nas nagrodę

Uczestnictwo w promocji

Co do uczestnictwa, z promocji mogą skorzystać wyłącznie osoby, które nigdy wcześniej nie korzystały z oferty pożyczek udostępnianych za pośrednictwem serwisów należących do spółki Aventus Group. Warto zauważyć, iż obok Smart Pożyczki, do grupy Aventus należą takie serwisy jak: Pożyczka Plus, Rata na Plus, Niewielka Pożyczka, Lew Pożyczka oraz Finansowe Posiłki.

Dodatkowe wymogi dotyczą natomiast samej kwestii zaciągnięcia pożyczki. Mianowicie, oferta skierowana jest do osób legitymujących się numerem PESEL w wieku od 19 do 73 lat, posiadających źródło dochodu, konto bankowe oraz telefon komórkowy. Wiadomo, Smart Pożyczka będzie sprawdzała również waszą zdolność kredytową, zatem pozytywna historia kredytowa też może się przydać. Na szczęście, Smart Pożyczka nie weryfikuje ani nie zgłasza swoich klientów do BIK-u (Biuro Informacji Kredytowej S.A., z którego korzystają głównie banki). Natomiast będziecie weryfikowani w innych biurach informacji gospodarczych, a mianowicie: Krajowy Rejestr Długów BIG, Kaczmarski Group oraz Platforma Wymiany Informacji Pożyczkowej CRIF. Jeśli macie jakieś niespłacone zobowiązanie, może być Wam ciężko uzyskać nową pożyczkę.

WARUNKI, KTÓRE MUSISZ SPEŁNIĆ ABY OTRZYMAĆ NAGRODĘ:

  • Formularz należy wypełnić najpóźniej do dnia 31.12.2019
  • Nagroda zostanie przyznana, gdy podpiszesz umowę i utrzymasz kredyt przez 14 dni
  • O przyznaniu nagrody poinformujemy do 31.01.2020

Jak prawidłowo złożyć wniosek w promocji?

Jeśli zatem spełniacie warunki uczestnictwa, możemy przejść do działania. Cały proces zajmie Wam góra kilka minut. Zanim złożycie docelowy wniosek o pożyczkę, na początek zarejestrujcie się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczcie wszystkie cztery okienka). Następnie otrzymacie maila z linkiem aktywacyjnym, który z powrotem przeniesie Was na stronę promocji. Po kliknięciu w Przejdź do promocji, zostaniecie przeniesieni już na stronę Smart Pożyczki, gdzie złożycie docelowy wniosek o pożyczkę. Na rejestrację w promocji macie czas do 31 grudnia 2019 roku. Promocja jest nielimitowana!

W przypadku pierwszej pożyczki nie zapłacicie ani złotówki prowizji, czy też odsetek, oczywiście pod warunkiem terminowej spłaty (wówczas RRSO wyniesie okrągłe 0%). Takie zasady funkcjonują jednak w przypadku pożyczki do 3000 zł, której okres spłaty wynosi do 30 dni. Kwota uprawniająca do otrzymania premii jest dowolna. W związku z tym możecie zawnioskować zarówno o 3000 zł, jak i o każdą inną kwotę z zakresu od 200 zł do 3000 zł. Pytanie tylko, czy zawnioskowanie o kwotę minimalną nie sprawi, iż pożyczkodawca pomyśli sobie, że przyszliście wyłącznie po premię, a samą pożyczką nie jesteście już tak mocno zainteresowani?

Po kliknięciu WEŹ POŻYCZKĘ, na początek podajcie swój adres e-mail oraz numer telefonu. Oprócz tego zaznaczcie wszystkie 4 okienka. Ewentualnie możecie pominąć zgodę marketingową, ponieważ regulamin jej nie wymaga.

Po kliknięciu KOLEJNY KROK i zweryfikowaniu numeru telefonu, kolejną czynnością będzie podanie danych osobowych oraz danych związanych z waszą sytuacją dochodową (status uzyskiwanych dochodów + wynagrodzenie). Pod koniec formularza zaznaczcie obowiązkowe zgody. Ostatnia z nich, dotycząca informacji handlowych jest nieobowiązkowa i niewymagana do udziału w promocji.

W tym momencie Smart Pożyczka wyświetli Wam swoją propozycję, zgodną z osiąganymi dochodami. Pożyczka może być w takiej samej wysokości, co kwota wnioskowana lub nieco niższa. W moim przypadku w miejsce wnioskowanej kwoty 3000 zł, pożyczkodawca zaproponował 1500 zł. Jako, że kwota pożyczki niezbędna do odebrania premii jest dowolna, rzecz jasna godzę się na propozycję i klikam WYBIERAM.

Smart Pożyczka stosuje ekspresową metodę weryfikacji danych, opierającą się o funkcję screen scrapingu. W tym procesie uczestniczy podmiot zewnętrzny, system Kontomatik. Po podaniu danych do logowania do rachunku bankowego, system weryfikuje wasze dane, po czym decyzja wydawana jest natychmiastowo. Kontomatik nie zapamiętuje wprowadzonych danych, zaś przekazanie historii rachunków jest jednorazowe. Ponadto komunikacja z Kontomatikiem jest zaszyfrowana i zabezpieczona certyfikatem.

Kontomatik to bezpieczna aplikacja wykorzystywana przez banki i inne instytucje finansowe do potwierdzenia twojej tożsamości czy pobrania historii transakcji. Pomaga w sprawny sposób wziąć pożyczkę, zweryfikować dane czy potwierdzić sytuację finansową. Dzięki temu pożyczkodawca może w kilka minut dowiedzieć się czy podane informacje we wniosku są prawdziwe. Kontomatik to firma z polskim rodowodem działająca na rynku od 10 lat. Zaufały nam banki w Polsce, Czechach i Portugalii i ponad 100 instytucji niebankowych na całym świecie.

Więcej na stronie Kontomatik.com oraz w artykułach branżowych.

Po kliknięciu Wybieram, ostateczny krok należy do firmy pożyczkowej. Może ona udzielić Wam pożyczki w żądanej wysokości, zaproponować niższą kwotę lub odmówić udostępnienia środków. Decyzja o przyznaniu pożyczki powinna być dostępna już po chwili od zweryfikowania danych. W przypadku pozytywnej decyzji, przelew kwoty pożyczki zostanie zrealizowany niezwłocznie, zatem środki prawdopodobnie otrzymacie jeszcze tego samego dnia (przelew zostanie wykonany w systemie Express Elixir).

Warunki uzyskania 100 zł premii wypłacanej na konto

Aby zdobyć nagrodę, wystarczy nie odstępować od umowy pożyczki oraz nie spłacać jej w ciągu 14 dni od momentu zaciągnięcia. Po upływie regulaminowego okresu, pożyczkę możecie spłacić jednorazowym przelewem lub BLIKIEM. Pamiętajcie tylko, by nie przekroczyć terminu 30 dni, ponieważ wówczas zostaną Wam naliczone odsetki zgodne z umową.

Numer konta do wypłaty premii należy podać na stronie promocji w zakładce Twój profil, a następnie Edytuj dane. W tym miejscu odszukajcie pole numer konta IBAN (numer rachunku należy podać z przedrostkiem PL). Premia zostanie wypłacona do 30 stycznia 2020 roku.

Szczegóły w regulaminie promocji “BlueBonus IV”.

Jak spłacić szybką pożyczkę?

Spłata pożyczki odbywa się poprzez standardowy przelew bankowy lub przelew natychmiastowy. Wszelkie dane do spłaty znajdziecie po zalogowaniu w serwisie Smart Pożyczka (już po udzieleniu pożyczki). Najpewniejszą, a jednocześnie najwygodniejszą formą spłaty jest szybki przelew. W ten sposób macie pewność, że środki zostaną wysłane natychmiastowo za pośrednictwem bramki płatniczej Dotpay. Co ciekawe w panelu dostępna jest również opcja spłaty BLIKIEM. Być może spłacając pożyczkę, przy okazji otrzymacie moneyback w swoim banku lub zwolnienie z opłaty za konto/kartę 🙂

Bony o wartości 100 zł do empik.com w konkursie “Kalendarz świąteczny”

Oprócz premii na start możecie dodatkowo powiększyć swoje korzyści o bon podarunkowy do wykorzystania na empik.com. Smart Pożyczka rozdaje codziennie po 5 voucherów, każdy o wartości 100 zł. Aby wziąć udział w konkursie, należy zawrzeć umowę pożyczki w terminie do 23 grudnia 2019 roku oraz odpowiedzieć na hasło konkursowe w formie… życzeń dla Smart Pożyczki 😉 Dokładne zadanie konkursowe brzmi: “Złóż nam kreatywne życzenia świąteczne”. Odpowiedzi należy udzielić w formularzu na stronie konkursu (oczywiście dopiero po zawarciu umowy).

Każdego dnia komisja konkursowa wybiera 5 najbardziej kreatywnych odpowiedzi. Wyniki również publikowane są na stronie konkursu. Ostatecznym warunkiem otrzymania bonu jest terminowe spłacenie pożyczki. Raz w tygodniu kilka wyróżnionych życzeń będzie publikowanych w mediach społecznościowych Smart Pożyczki. Koniecznie dajcie znać w komentarzu, czy to akurat wasze życzenia najbardziej spodobały się komisji konkursowej!

E-karty podarunkowe przekazywane będą mailowo lub telefonicznie w ciągu 7 dni roboczych od terminowej spłaty pożyczki. Szczegóły na stronie konkursu oraz w jego regulaminie.

DODATKOWY KONKURS

Weź udział w konkursie

Weź pożyczkę, złóż życzenia na stronie Partnera i odbierz kartę podarunkowa do empik.com.

Konkurs Partnera trwa do 23.12.2019r.

Codziennie 5 osób wygrywa.

Ku przestrodze…

Wpis przeznaczony jest jedynie dla osób odpowiedzialnych, które świadomie kontrolują swój budżet domowy. Prostota oraz “darmowość” pierwszej pożyczki może być uzależniająca. Najgłupszym rozwiązaniem byłoby wykupienie dóbr konsumpcyjnych za pieniądze uzyskane dzięki pożyczce oraz brak odpowiednich środków na spłatę. W ten sposób możecie wpaść w spiralę zadłużenia, co będzie niosło za sobą wiele negatywnych konsekwencji. Warto pamiętać, iż pożyczki pozabankowe to jedna z najdroższych form finansowania, której standardowe RRSO może wynieść nawet kilkaset procent.

Przykład reprezentatywny ze strony promocji

Pierwsza pożyczka wybrana na okres 10 do 30 dni 3000 zł jest całkowicie za 0 zł. Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki: RRSO (Rzeczywista roczna stopa oprocentowania) wynosi 0%, przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1000 zł, całkowita kwota do spłaty 1000 zł, RSO (roczna stopa oprocentowania) stałe oprocentowanie wynosi 0%, całkowity koszt 0 zł, czas obowiązywania umowy 30 dni, z zastrzeżeniem terminowej spłaty.

Reprezentatywny przykład dla pożyczki nieobjętej promocją: RRSO (Rzeczywista roczna stopa oprocentowania) wynosi 1958.47%., przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1000 zł, całkowita kwota do spłaty 1282,22 zł, RSO (roczna stopa oprocentowania) zmienne oprocentowanie wynosi 10% (art. 359 § 21 KC – odsetki maksymalne), całkowity koszt 282,22 zł, w tym Prowizja 274 zł, odsetki kapitałowe 8,22 zł, czas obowiązywania umowy 30 dni. Brak spłaty pożyczki w terminie spowoduje, że Pożyczkobiorca zobowiązany będzie do zapłaty łącznej kwoty pożyczki, na którą składają się: kwota pożyczki, prowizja za udzielenie pożyczki oraz koszty związane z podjętymi czynnościami przez Pożyczkodawcę mającymi na celu odzyskanie należności od Pożyczkobiorcy.

Reprezentatywny przykład dla pożyczki refinansującej: RRSO (Rzeczywista roczna stopa oprocentowania) wynosi 1803,54%, przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1274 zł, całkowita kwota do spłaty 12784,47 zł, RSO (roczna stopa oprocentowania) zmienne oprocentowanie wynosi 10%, całkowity koszt 10,47 zł, czas obowiązywania umowy 30 dni.

Jeśli wpis na blogu uważasz za wartościowy napisz mi o tym.
Pozdrawiam serdecznie!

Pamiętaj, że regulaminy często lubią się zmieniać, a ja robię aktualizację swoich wpisów jak tylko otrzymam taką informację co nie oznacza, że nie należy zachować czujności korzystając z opisanych przeze mnie okazji.

 

Strona internetowa robsob.pl to prywatny blog poświęcony edukacji finansowej.
Treść artykułów, wszelkich tekstów, prezentacji, nagrań audio i video w domenie i subdomenach: robsob.pl mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).
Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.

error: